• Vybírej
    Vybírej si hotové
  • Navrhuj
    Navrhuj si vlastní

Platební metody a doručení

Platba za zboží

Vaši objednávku můžete zaplatit několika způsoby:

ZPŮSOBY PLATBY
Bankovním převodem na účet- Klasický, nejpoužívanější způsob platby za objednávku
- Připsání platby na náš účet do 1-2 pracovních dnů i z účtů jiných bank
Platební kartou online (GoPay systém)- Nejrychlejší způsob platby za objednávku
- Přiřazení platby k Vaší objednávce proběhne do několika minut po úhradě
- Akceptujeme karty Visa, MasterCard

Částku za objednávku je nutné uhradit na základě zálohové faktury, která Vám bude odeslána na Vaší e-mailovou adresu po potvrzení objednávky. Zálohová faktura neslouží jako daňový doklad. Jakmile bude platba připsána na náš bankovní účet, automaticky Vám zašleme objednané zboží společně s fakturou a informujeme Vás o tom e-mailem.

Stejně bezpečným, ale i rychlejším způsobem je platba platební kartou online pomocí systému GoPay, při kterém budete přesměrováni na platební bránu a jednoduchými kroky provedete platbu za Vaši objednávku. Výhodou je rychlé přiřazení platby k objednávce, což urychluje celkový proces vyřízení objednávky.

Doručení zboží

Jednou z našich výhod je krátká doba dodání Vámi vybraných produktů, které se nacházejí na našem skladě. Pro objednávky přijaté do 11:00 a pro zboží na skladě garantujeme doručení následující pracovní den.  V následující tabulce můžete vidět různé způsoby doručení, dobu dodání a cenu za danou službu.

ZPŮSOB DORUČENÍDOBA DODÁNÍCENA
Zásilkovnado 7 pracovních dní49 Kč
Kurýrní služba DPDdo 7 pracovních dní129 Kč
Při objednávce nad 990 Kč poštovné ZDARMA!

Pomocí kurýrní služby Vám bude balík doručen do vlastních rukou v co nejkratším čase. Výhodou je i telefonický kontakt s kurýrem, se kterým si můžete upřesnit dodání.

Dalším, velmi využívaným způsobem, je doručení prostřednictvím Zásilkovny. Je to poměrně levný a velmi spolehlivý způsob doručení zboží k zákazníkům do výdejních míst po celé České republice.

Pokud máte jakékoliv problémy s doručením nebo platbou, můžete se na nás obrátit telefonicky na čísle 737 000 899 nebo e-mailem na info@kreativator.cz.


Dodanie
DO 24 hodin
POŠTOVNÉ
OD 990 KČ ZDARMA
MNOŽSTEVNÍ
SLEVY DO 50%
ODESÍLÁME
DO 24 hodin
POŠTOVNÉ
OD 990 KČ ZDARMA
MNOŽSTEVNÍ
SLEVY DO 50%