Novinky na stránce

Tým Kreativatoru neustále pracuje na rozšiřování nabídky a na vývoji stránky. Snažíme se o to, aby uživatelské rozhraní v naší aplikaci bylo co nejjednodušší a co najvíc intuitivní. 
V této sekci Tě chceme informovat o novinkách na webu.

Srpen 2020

Žabky flip-flops a Hravý šátek pro tvého chlupatého mazlíčka

Nohy nás nesou celý den a je potřeba jim dopřát něco speciálního! Ať už se chystáš na pláž, letní dovolenou, nebo party s přáteli, s novinkou v naší nabídce rozhodně upoutáš pozornost svého okolí. Stačí být originální, vytvoř si s pomocí našeho kreatoru svoje žabky hned teď!

 

Nezapomínáme ani na domácí mazlíčky a Ty bys také neměl! Potěš svého psíka šátkem, který bude vytvořen přímo pro něj. Ať už s fotkou, nebo nápisem. Za lásku, kterou ti každodenně dává si jej určitě zaslouží. Mrkni se na naši nabídku šátků pro pejsky, nebo si na šátek navrhni svůj vlastný motiv.


Červenec 2020

Ozdob svůj pokoj dekoračním koberečkem s oblíbenou filmovou postavou, či fotkou s tvými nejlepšími kamarády

Na dekorační koberečky, které jsme zařadili do naší nabídky si můžeš navrhnout skutečně cokoliv. Nech svoji fantazii pracovat a vytvoř sobě, či svým blízkým dáreček, který každý interiér promění na něco originálního.

Červen 2020

Připrav se s námi na léto - blýskni se na koupáku s originálním ručníkem a vychutnej si jedno orosené ze sklenice na pivo s vlastním gravírováním!

V naší pestré nabídce produktů už přibyly i ručníky s možností vlastního potisku, ve třech různých rozměrech. Můžeš si na ně navrhnout fotku, či text s originálním věnováním a darovat jej svému blízkému. V horkých letních dnech určitě oceníš i pivní půllitr, na kterém se bude skvěle vyjímat Tvoje jméno, či vtipná hláška. Vychlazené pivo z takového půlitru bude chutnat tak jako nikdy dřív.ODESÍLÁME DO 48 hodin
ODESÍLÁME
DO 48 hodin
POŠTOVNÉ OD 1300 KČ ZDARMA
POŠTOVNÉ
OD 1300 KČ ZDARMA
MNOŽSTEVNÍ SLEVY DO 50 %
MNOŽSTEVNÍ
SLEVY DO 50 %
ODESÍLÁME DO 48 hodin
ODESÍLÁME
DO 48 hodin
POŠTOVNÉ OD 1300 KČ ZDARMA
POŠTOVNÉ
OD 1300 KČ ZDARMA
SLEVY DO 50 %
MNOŽSTEVNÍ
MNOŽSTEVNÍ SLEVY DO 50 %
Platba a doručení
Platba a doručení