Garance vrácení zboží do 30 dnů!Na tvé spokojenosti nám záleží

Každý produkt, který si objednáš přes Kreativator, je jedinečný a vytváříme ho podle tvého návrhu. V tom se lišíme od většiny e-shopů - vrácené produkty nemůžeme předat jinému zákazníkovi. Proto se chceme ujistit, že jsi maximálně spokojený se svoji objednávkou. V případě, že ne, máš nárok na vrácení zboží do 30 dní od nákupu.

Náš příslib k tvé 100% spokojenosti

Jednoduše vrať produkt do 30 dní od přijetí balíčku. Pokud je velikost jiná, než je uvedeno v tabulce velikostí u produktu, anebo pokud jsi dostal něco jiného, než jsi očekával, tak neváhej a pošli produkt zpět. Můžeš si vybrat z následujících možností:-          vyměnit produkt za nový

-          zaměnit produkt za voucher v hodnotě objednávky, který můžeš použít při nejbližším nákupu

-          vrátit peníze za produkt, pokud chyba nastala na naší straně (chyba potisku, nebo poškozený produkt).Před tím, než pošleš svůj produkt nazpět, kontaktuj prosím naši přátelskou Zákaznickou podporu a odvolej se na číslo tvé objednávky.Pár tipů, jak předejít vrácení objednávky:  1. Vždy si zkontroluj potvrzující e-mail o objednávce

Po potvrzení objednávky ti automaticky přijde e-mail s údaji o tvé objednávce. Tvůj grafický návrh se ti zobrazí v připojeném souboru, kde si ho můžeš zkontrolovat. Pokud bys něco chtěl změnit v navrhnutém textu nebo bys chtěl změnit umístění motivu, tak nás prosím obratem kontaktuj. Pokud ještě nebude objednávka v tisku, rádi změníme tvůj návrh podle tvých představ.

 

  1.  Počítej s možným časovým posunem odeslání tvé objednávky (balíku)

Pracujeme bleskově, ale občas se může stát, že se práce tak nakupí, že tvůj produkt nestihneme vytisknout už v den objednávky. Pokud potřebuješ mít svou objednávku rychle vyřízenou, radši se před jejím vytvořením obrať na naši Zákaznickou podporu, aby ses ujistil, zda to stíháme.

 

  1. Před větší objednávkou si vyžádej vzorek

Pokud si plánuješ objednat vícero produktů a nejsi si jistý, zda výsledek bude podle tvých představ, nejprve si radši vyžádej vzorek. Cena za vzorový produkt je stejná, jako kdyby sis objednal jen jeden kus. Po vytvoření větší objednávky platí na jednotlivé položky množstevní sleva. Cena za hotový vzorek se ti potom zpětně sníží na úroveň cen s množstevní slevou. V konečném důsledku získáš slevu na každý produkt.

 

Adresu, na kterou můžeš produkt poslat nazpět, najdeš na stránce Kontakt.

Odpovědi na další otázky si můžeš přečíst na stránce Často kladené otázky.

Začít s návrhem produktu


Odesíláme do druhého dne Kvalitní digitální tisk Dárek k objednávce Množstevní slevy do 50 %

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na heureka.cz >
V Kreativatoru jsem uz delala nekolikatou objednavku na designove predmety pro muj tetovaci salon Mamatattooprague nebo na vernisaze a vzdy vse dorazilo vcas, v hezke kvalite. Mezi firmami, ktere tisknou na barevna trika, nemaji konkurenci, co se tyce ceny. Komunikace se zamestnanaci naprosto bezproblemova a snazi se vyjit vstric v kazde situaci.
  • rychlost
  • skvela komunikace
  • kvalita za rozumnou cenu
anonym, 3. března 2019
Vše v pořádu a včas. Děkujeme!
anonym, 4. února 2019
  • Obdivuji rychlost dodání a kvalitu výrobku, konkrétně visačky s vlastním obrázkem a textem. Vše bylo na jedničku!
  • Jedinou nevýhodou se může zdát cena, která se pohybovala okolo 400 - 500 Kč kvůli oboustrannému potisku. Rozhodně bych uvítala nižší částku, ale kvalita za to stojí.
anonym, 30. ledna 2019

Zpětná vazba

Váš názor byl úspěšně odeslán.

Máš názor na naší novou stránku? Napiš, co si o ní myslíš, a pomoz zlepšit naše služby.

Děkujeme za pomoc.