• Vybírej
    Vybírej si hotové
  • Navrhuj
    Navrhuj si vlastní

Garance vrácení zboží do 30 dnů!Na tvé spokojenosti nám záleží

Každý produkt, který si objednáš přes Kreativator, je jedinečný a vytváříme ho podle tvého návrhu. V tom se lišíme od většiny e-shopů - vrácené produkty nemůžeme předat jinému zákazníkovi. Proto se chceme ujistit, že jsi maximálně spokojený se svoji objednávkou. V případě, že ne, máš nárok na vrácení zboží do 30 dní od nákupu.

Náš příslib k tvé 100% spokojenosti

Jednoduše vrať produkt do 30 dní od přijetí balíčku. Pokud je velikost jiná, než je uvedeno v tabulce velikostí u produktu, anebo pokud jsi dostal něco jiného, než jsi očekával, tak neváhej a pošli produkt zpět. Můžeš si vybrat z následujících možností:-          vyměnit produkt za nový

-          zaměnit produkt za voucher v hodnotě objednávky, který můžeš použít při nejbližším nákupu

-          vrátit peníze za produkt, pokud chyba nastala na naší straně (chyba potisku, nebo poškozený produkt).Před tím, než pošleš svůj produkt nazpět, kontaktuj prosím naši přátelskou Zákaznickou podporu a odvolej se na číslo tvé objednávky.Pár tipů, jak předejít vrácení objednávky:  1. Vždy si zkontroluj potvrzující e-mail o objednávce

Po potvrzení objednávky ti automaticky přijde e-mail s údaji o tvé objednávce. Tvůj grafický návrh se ti zobrazí v připojeném souboru, kde si ho můžeš zkontrolovat. Pokud bys něco chtěl změnit v navrhnutém textu nebo bys chtěl změnit umístění motivu, tak nás prosím obratem kontaktuj. Pokud ještě nebude objednávka v tisku, rádi změníme tvůj návrh podle tvých představ.

 

  1.  Počítej s možným časovým posunem odeslání tvé objednávky (balíku)

Pracujeme bleskově, ale občas se může stát, že se práce tak nakupí, že tvůj produkt nestihneme vytisknout už v den objednávky. Pokud potřebuješ mít svou objednávku rychle vyřízenou, radši se před jejím vytvořením obrať na naši Zákaznickou podporu, aby ses ujistil, zda to stíháme.

 

  1. Před větší objednávkou si vyžádej vzorek

Pokud si plánuješ objednat vícero produktů a nejsi si jistý, zda výsledek bude podle tvých představ, nejprve si radši vyžádej vzorek. Cena za vzorový produkt je stejná, jako kdyby sis objednal jen jeden kus. Po vytvoření větší objednávky platí na jednotlivé položky množstevní sleva. Cena za hotový vzorek se ti potom zpětně sníží na úroveň cen s množstevní slevou. V konečném důsledku získáš slevu na každý produkt.

 

Adresu, na kterou můžeš produkt poslat nazpět, najdeš na stránce Kontakt.

Odpovědi na další otázky si můžeš přečíst na stránce Často kladené otázky.


Dodanie
DO 24 hodin
POŠTOVNÉ
OD 990 KČ ZDARMA
MNOŽSTEVNÍ
SLEVY DO 50%
ODESÍLÁME
DO 24 hodin
POŠTOVNÉ
OD 990 KČ ZDARMA
MNOŽSTEVNÍ
SLEVY DO 50%